OpenStudy (anonymous):

5 pounds of apples cost $9.95 help me find the unit rate

4 years ago
OpenStudy (dmezzullo):

What do u need help with?

4 years ago
OpenStudy (anonymous):

i need to find the unit rate

4 years ago
OpenStudy (dmezzullo):

So u need too know how much a lb is?

4 years ago
Similar Questions: