Ask your own question, for FREE!
Mathematics
OpenStudy (anonymous):

The cost of producing 4 metal units is $204.80. The cost of producing 8 units is $209.60. What will it cost to produce 14 units?

Can't find your answer? Make a FREE account and ask your own questions, OR help others and earn volunteer hours!

Join our real-time social learning platform and learn together with your friends!
Can't find your answer? Make a FREE account and ask your own questions, OR help others and earn volunteer hours!

Join our real-time social learning platform and learn together with your friends!