Ask your own question, for FREE!
Mathematics 37 Online
OpenStudy (anonymous):

Which rate is the best deal for a bottle of mustard? A. $1.26 for 6 oz B. $1.65 for 8 oz C. $2.42 for 12 oz D. $3.30 for 16 oz

OpenStudy (anonymous):

A?

OpenStudy (anonymous):

@iGreen

OpenStudy (anonymous):

@robtobey

OpenStudy (anonymous):

@HelpBlahBlahBlah

OpenStudy (anonymous):

@Blu-Girl

Can't find your answer? Make a FREE account and ask your own questions, OR help others and earn volunteer hours!

Join our real-time social learning platform and learn together with your friends!
Can't find your answer? Make a FREE account and ask your own questions, OR help others and earn volunteer hours!

Join our real-time social learning platform and learn together with your friends!