Ask
your own question, for FREE!
Mathematics
25 Online
Medal for best answer The graph shows the costs of two types of fruit at a store. A graph measuring cost and amount. Two lines, labeled Cherries and Apples, exit the origin to show that cost increases as amount increases Drag and drop the appropriate symbol to the box to compare the rates of the fruits. cost of apples per lb ---cost of cherries per lb
Still Need Help?
Join the QuestionCove community and study together with friends!
@steve816
i need help plz
@steve816
@TGstudios
Still Need Help?
Join the QuestionCove community and study together with friends!
@itsbribro
Can't find your answer?
Make a FREE account and ask your own questions, OR help others and earn volunteer hours!
Join our real-time social learning platform and learn together with your friends!
Join our real-time social learning platform and learn together with your friends!
Latest Questions
thehearken:
not sure if this is considered spam, im sorry if it is, but does anyone have tips
KRYPTICVAMPP:
I can tell that you are chosen,dancing through your dreams. I must sleep with one eye open, things I can't unsee.
Twilightt:
How is the Jeffery Epstein case associated with the department of Homeland securi
Arriyanalol:
My birthday is next month on the 26 so yes wish me a happy bday im turning 18
KBaby:
Verse 1 We left our names in the dust of the driveway Watched the old town shrink
3 hours ago
2 Replies
1 Medal
1 day ago
1 Reply
0 Medals
19 hours ago
1 Reply
1 Medal
1 day ago
2 Replies
0 Medals
1 day ago
7 Replies
0 Medals